Personalizacja

Z JAKICH SKÓR SZYJEMY

W naszej pracowni szyjemy produkty wyłącznie ze skór wyprawianych metodami tradycyjnymi, bez użycia chemicznych barwników, dlatego tego typu skóry są przyjazne dla środowiska. Przygotowane w ten sposób skóry nazywane są roślinnie garbowanymi. Największą cechą tych skór jest wytrzymałość oraz patynacja. Z upływem czasu nabierają charakteru, „starzeją” się razem z właścicielem! Widoczne zarysowania oraz zmienny kolor skór sprawiają, że nie sposób pomylić ich z wyrobami syntetycznymi.

W JAKI SPOSÓB MOŻEMY SPERSONALIZOWAĆ ZAMÓWIENIE

Wychodząc na przeciwko indywidualnym potrzebom przygotowaliśmy kilka propozycji, które sprawią, że zamawiany produkt będzie ściśle dopasowany do Twojego gustu.
Po pierwsze: do wyboru mamy skóry w sześciu kolorach, z których możemy uszyć każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie. Skomponuj swój własny zestaw w tym samym kolorze, począwszy od drobnej galanterii, a kończąc na torbie.

Druga opcja dotyczy koloru wybarwienia krawędzi. Oczywistą klasykę przełam kontrastowym akcentem, a zwykła, codzienna rzecz nabierze zaskakującego, oryginalnego, stylu.

Na koniec zamów inicjały, imię i nazwisko, logo lub sentencję. Tłoczenie inicjałów  oraz grawerowanie niewielkiej grafiki lub zdania jest za darmo. Bardziej wymagające projekty wyceniamy indywidualnie.

Informację o personalizacji dopisz podczas składania zamówienia. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać najlepszą opcję. Wybierz dowolne miejsce graweru, a przed realizacją możemy wysłać podgląd do akceptacji.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE?

Jak najbardziej! Jesteśmy pracownią, która lubi realizować nie tylko własne marzenia, ale też innych. Każdy nowy projekt to pasjonujące wyzwanie, z którym zmierzymy się z ogromną przyjemnością!