fbpx
KIM JESTEŚMY

Jesteśmy małą, rodzinną pracownią położoną w malowniczej Suwalszczyźnie. ALANA to nazwa, która łączy w sobie fragmenty naszych imion i działa w oparciu o wspólne doświadczenia. Stworzyłyśmy miejsce, w którym spełniamy własne, głęboko skryte marzenia i dzielimy się nimi razem z naszymi Klientami. W naszej pracy codziennym wyzwaniem jest dobór odpowiedniej skóry i dodatków, jednak stawiając jakość na pierwszym miejscu, wytrwale szukamy u najlepszych źródeł. Nasze projekty w prosty sposób personalizujemy, tak, by stworzona rzecz idealnie pasowała do właściciela. Oprócz dobrze uszytego, skórzanego produktu, oddajemy w ręce Klienta styl, jaki same kochamy.

NASZA FILOZOFIA

W naszej pracowni staramy się spełniać marzenia. Projektujemy według własnej wizji i nie narzucamy sobie obowiązku tworzenia nowej kolekcji na nadchodzący sezon. Kolekcje powstają za to we współpracy z Klientami, a cechuje je miejska wygoda i praktyczność.

W pracowni szyjemy wyłącznie ze skór naturalnych, których zapach czuć już przy wejściu. Unikamy podążania za zmieniającą się modą, odpowiadamy na potrzeby ludzi ceniących indywidualizm.