KIM JESTEŚMY

ALANA Leather Studio powstało w 2012 roku, w małej pracowni kaletniczej na Suwalszczyźnie. To tutaj ukształtowało się nasze DNA, oparte na dwóch filarach – tworzymy w duchu zrównoważonego rozwoju, w zgodzie z otaczającą nas przyrodą i nie podążamy za przejściowymi trendami w modzie. Inspirują nas człowiek, natura i nieprzemijająca prostota.

NASZA FILOZOFIA

Szyjemy wyłącznie ze skór roślinnie garbowanych, których proces wyprawiania zajmuje minimum trzy tygodnie. Jako jedyne są one całkowicie przyjazne środowisku i nie zawierają chemicznych barwników, bo źródłem ich kolorów jest natura. Do tego są wyjątkowo wytrzymałe, przez co nasze produkty wyróżniają się trwałością i ponadczasowością. Ponadto, oprócz najwyższej jakości skór, stosujemy bawełniane podszewki. Jednocześnie unikamy nadmiaru metalowych elementów, co doskonale eksponuje nasza najnowsza kolekcja.

Tworzymy efektywnie i etycznie, bez odpadów, wykorzystując nawet najmniejsze skrawki materiałów. Nie prowadzimy obszernego magazynu i niemal każdy produkt szyjemy na zamówienie, dzięki czemu nabiera on unikalnego charakteru i może zostać spersonalizowany.

Używamy wyłącznie ekologicznych opakowań. Pudełka są tekturowe, a foliopaki z biodegradowalnego tworzywa pozyskiwanego z przetwarzalnej skrobi. Szanujemy bowiem naturę, w towarzystwie której żyjemy i pracujemy na co dzień.

mini alicija

Alicja jest założycielką pracowni, „motorem” który kieruje wszystkimi projektami. Alicja tworzy koncepcje wszystkich torebek. Od momentu, kiedy w głowie pojawia się zalążek nowego projektu, jest już krótka droga do szycia. Wszystkie szczegóły sprawdza w praktyce, więc zazwyczaj nosi uszyte przez siebie prototypy torebek.

mini anna

Anna, jak sama o sobie mówi, jest kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boi. Tak też jest!
Z wykształcenia jest krawcową, w pracowni zajmuje się więc rozpracowywaniem wszelkich skomplikowanych konstrukcji, szyciem, jest ekspertem od spraw technicznych.

mini lucija2

Łucja to osoba, która we wszystkim widzi piękno i potencjał. W pracowni odpowiada za kwestie wizualne i obsługę Social media. Robi zdjęcia, jednak zdarza się, że stoi po drugiej stronie obiektywu. Dlatego, czasem pojawia się na zdjęciach prezentując Wam torebki i galanterię.