DOSTAWA

By zapewnić szybką dostawę i usługę na najwyższym poziomie współpracujemy z firmą kurierską DPD. Produkty będące na stanie staramy się wysłać w przeciągu 24h po zaksięgowaniu płatności, dzięki czemu przesyłka dociera do klientek w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu zamówienia. W niektórych przypadkach realizacja zamówienia może potrwać dłużej, o czym zawsze informujemy naszych klientów. W przypadku produktów na zamówienie realizacja wynosi od 5 do 10 dni roboczych + czas dostawy, choć dokładamy wszelkich starań by zamówienia docierały jak najszybciej.

Drobną galanterię skórzaną wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej

Koszty dostawy:
– kurier (przedpłata) – 17zł
– Poczta Polska (przedpłata) – 15zł

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Wybierając przesyłkę kurierem otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu z łatwością dowiesz się gdzie w danym momencie Twoje zamówienie przebywa, ile czasu potrwa zanim do Ciebie dotrze.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

W naszym sklepie umożliwiamy cztery opcje płatności:

  • przelew tradycyjny,
  • szybkie płatności za pośrednictwem PayU,
  • PayPal.
  • Płatność przy odbiorze.
ZAKUPY Z PayPal

Sklep jest zintegrowany z systemem płatności PayPal. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób możesz zapłacić za zamówienie nie ujawniając danych finansowych. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Ty zyskujesz pewność, że należności za zamówienia dotrą do nas bez najmniejszych problemów.